Kalendar

KALENDAR TAKMIČENJA ZA 2012. GODINU


JANUAR

 

08  –  20           Trening kamp – seniori-Mittersill                    Aut

14  –  15           Masters top 16                                                Kaz

28  –  29           Svetski kup – seniori –muškarci-Tbilissi         Geo

28  –  29           Svetski kup – seniori – žene-Sofia                  Bul

29                    Svetosavski Kup                                             Novi Sad

 

 

 

 

 


 

 

 

FEBRUAR

 

30  –  02           Trening kamp – seniori-SPA                           Bel

04  –  05           Grand slam cup – seniori-Paris                       Fra

04                    Prvenstvo kadeta regioni

06  –  09           Trening kamp – seniori-Paris                           Fra

11  –  12           Svetski kup – seniori Ž-Budapest                   Hun

11  –  12           Svetski kup – seniori-M-Oberwart                  Aut

11  –  12           Turnir u Temerinu                                          Temerin

18  –  19           Grand prix – seniori-Dizeldorf                       Ger

18 ŠAMPIONAT SRBIJE-kadeti m+ž

20  –  23           Trening kamp – seniori-Dizeldorf                   Ger

25  –  26           Svetski kup – seniori M-Prague                      Cze

25  –  26           Svetski kup – seniori Ž-Warsaw                     Cze

25                    Turnir za poletarce i mlađe pionire               Turija

26                    Turnir za starije pionire i kadete                   Turija

 

 

 

 

 


 

 

 

MART

10                    Prvenstvo seniora regioni

10.                   Turnir 8. Mart                                                 Zrenjanin

10  –  11           EJU turnir – kadeti-Zagreb                             Cro

12  –  14           Trening kamp – kadeti-Zagreb                        Cro

08  –  17           Trening kamp – seniori-Nymburk                   Cze

17.                   ŠAMPIONAT SRBIJE – seniori m+ž

17                    Međunarodni turnir „Klisa 2012“                   Novi Sad

18.                   OSIŠOS – regioni

17  –  18           EJU turnir – kadeti-Antalya                           Tur

19  –  21           Trening kamp – kadeti-Antalya                      Tur

19  –  23           Trening kamp – seniori-Tata                           Hun

17  –  18           EJU turnir – juniori-Colmbra                          Por

24.                   Mladost Evrope                                              Niš

24                    EJU turnir-kadeti-Fuengirola                         Esp

25  –  29           Trening kamp-kadeti-Fuengirola                   Esp

22  –  23           Trening kamp – juniori-Colmbra                     Por

31.                   Kup Novog Beograda                                     Novi Beograd

31                    Kup Pančeva ekino                                         Pančevo

 

 

 

 

 

 


 

 

 

APRIL

 

31  –  01           EJU turnir – kadeti-Kieu                                Ukr

31  –  01           EJU turnir – seniori-Sarajevo                          Bih

02  –  04          Trening kamp-kadeti-Kieu

07                   Memorijalni Turnir „Vladan Petrović“           Beograd

07  –  08           EJU turnir – kadeti-Tver                                 Rus

07  –  08          EJU turnir-juniori-Mudania                            Gre

09  –  12          Trening kamp-junior-Mudania                       Gre

09  –  12           Trening kamp – kadeti-Tver                            Rus

14                    Memorijalni turnir „Nenad Cvetković-Cvela“ Niš

14  –  15           EJU turnir – juniori-Tartu                               Est

16  –  19          Trening kamp – juniori-Tartu                           Est

17  –  20           8. Međ. Judo kamp                                         Kikinda

21.                   4.Memo. tur. „Dragan Ciganović-Ciga“        Kikinda

21                    „Trofej Beograda“                                          Beograd

22                    Memorijalni turnir „Srđan Janković“             Beograd

14  –  15           EJU kadeti-Coimbra                                       Por

16  –  19           Trening kamp – kadeti-Coimbra                     Por

26  –  28           EVROPSKI ŠAMPIONAT

– seniori-Chelyabinsk Rus

29                    EVROPSKI ŠAMPIONAT

– seniori-ekipno- Chelyabinsk Rus

21  –  22           EJU turnir – juniori-St.Peterburg                    Rus

21  –  22           EJU turnir – kadeti-Toplice                            Cze

23  –  26           Trening kamp – juniori-San Peterburg            Rus

23  –  25           Trening kamp – kadeti-Toplice                       Cze

28  –  29           EJU turnir-juniori-Lignano                             Ita

28  –  29           EJU-turnir-kadeti-Bucharest                           Rom

28                    Kup Sombora                                                  Sombor

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

MAJ

 

30  –  02           Trening kamp-kadeti—Bucharest                   Rom

30  –  02           Trening kamp-juniori-Lignano                          Ita

04  –  06           Grand prix-Baku                                             Aze

05.                   Prvenstvo juniora regioni

05  –  06           EJU turnir – juniori-Kaunas                            Ltu

05  –  06           EJU turnir – kadeti-Berlin                              Ger

07  –  09           Trening kamp – kadeti-Berlin                         Ger

07  –  10           Trening kamp- juniori-Kaunas                        Ltu

12                    ŠAMPIONAT SRBIJE-juniori m+ž

13.                   Mlađi i stariji pionri regioni

12  –  13           EJU turnir – juniori-Lion                                Fra

12  –  13           EJU turnir-seniori-London                              GBR

14                    OSIŠOS                               Sremska Mitrovica

14  –  17           Trening kamp – juniori-Lion                 Fra

19                    „Star Kup“                                                        Beograd

20                    X memor.tur. „Branko Dragić“                        Kanjiža

19  –  20           EJU turnir  – juniori-Kieu                                  Ukr

26.                   PRVENSTVO SRBIJE –mlađi pionivi m+ž

27                    Laćarak Open                                                   Sremska Mitrovica

27                    „Medijana Kup“ juniori                                    Niš

26  –  27           Grand slam turnir-seniori-Moskow                   Rus

19  –  20           EJU turnir – kadeti-Szczyrk                             Pol

21  –  24           Trening kamp-kadeti-Szczyrk                          Pol

22  –  25           Trening kamp –juniori-Kieu                              Ukr

28  –  31           EJU trening kamp – seniori-Moskow               Rus

19  –  20            EJU turnir-seniori-Orenburg                           Rus

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

JUN

 

02                    PRVENSTVO SRBIJE-stariji pioniri

02  –  03           Svetski kup – seniori M-Madrid                     Esp

02  –  03           Svetski kup – seniori Ž-Bucharest                  Rom

02  –  03           EJU turnir – juniori-Leibntz                            Aut

04  –  07           EJU trening kamp – juniori-Leinbntz             Aut

09  –  10           Svetski kup –seniori-Ž-Tallinn                        Est

09  –  10           Svetski kup – seniori-M-Lisabon                    Por

16  –  17           EJU turnir – seniori-Celje                               Slo

17  –  18           Grand slam turnir-seniori-Rio                        Bra

22  –  24           ŠAMPIONAT EVROPE                              Bar/CG

– kadeti

23  –  24           EJU turnir-seniori-Hamburg                           Ger

25  –  29           Trening kamp-seniori-Hamburg                      Ger

27  –  01           Trening kamp-kadeti-Andora                        And

30                     Kup Vojvodine                                             Kanjiža

 

 

 

 

 


 

 

 

JUL

 

01  – 05            Judo Kamp                                                    Kanjiža

07  –  14           EJU trening kamp – seniori-Castelldefeies    Esp

14  –  15           EJU turnir – juniori-Paks                               Hun

14  –  15           EJU turnir-seniori-Istanbul                             Tur

16  –  19           EJU trening kamp – juniori-Paks                   Hun

21  –  22           EJU turnir – juniori-Cetniewo                       Pol

23  –  26           EJU trening kamp – juniori-Cetniewo           Pol

28  –  03           OLIMPIJSKE IGRE-London                    GBR

 

 

 

 

 

 


 

 

 

AVGUST

 

 

04  –  05           EJU turnir-juniori-Prague                              Cze

06  –  09           EJU trening kamp – juniori-Prague                Cze

11  –  12           EJU turnir – juniori-Berlin                             Ger

13  –  16           EJU trening kamp – juniori-Berlin                 Ger

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

SEPTEMBAR

 

 

01                   Mem.turn. „Svetozar Mihailović-Draža“      Novi Sad

08                   Prevnstvo za seniore – 23 godine regioni

15                   Kup Prokuplja                                                Prokuplje

22  – 23           EVROPSKI ŠAMPIONAT

– juniori-Poreč                                               Poreč/Cro

22  -23           XVIII mem.turn. „Milić Rašović-Migo““                 Beograd

21  –  22          EJU turnir-seniori-Tempere                             Fin

29  –  30          Svetski kup-seniori- M,Ž-Rome                     Ita

29                   IV Humanitarni međ.tur. „Pazovački Dragulj“ ST. Pazova

30                   PRVENSTVO SRBIJE – seniori – 23 godine


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

OKTOBAR

 

06                    IX Memo. Turn „Zoran Ristić – Ciga         Beograd

07                    Memo.turn. „Zvonko Osmajlić“                  Beograd

06  –  07           SVETSKI KUP – Ž-Baku                              Aze

06  –  07           SVETSKI KUP – M-Minsk                           Blr

07                    XV Međ. Turnir Bečej                                   Bečej

13                    I KOLO SUPER JUDO LIGE

14                    Trofej Beočina                                           Beočina                                   17  –  19           Grand prix-seniori –Abu Dhabi                      UAE

20  –  21           EJU turnir – seniori-Belgrade                         Srb

27                    Ruma Open 2012                                         Ruma

27  –  28           EJU turnir-seniori-Boras                                 Swe

28  –  29           Svetski šampionat-apsolutna-Tumen              Rus

29  –  02           Trening kamp-seniori-Boras                            Swe

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

NOVEMBAR

 

03                    „Judo cup Sirmium“2012               Sremska Mitrovica

03                    II KOLO SUPER JUDO LIGE

10  –  11           29.Među. Džudo kup „Kikinda 2012“             Kikinda

10  –  11           EJU turnir-seniori-Malaga                                 Esp

16  –  18           EVROPSKI ŠAMPIONAT

– do 23 godine            -Prague                                      Cze

17                    Kup Yamarashi                                             Temerin

17                    Kup Niška Banja                                           Niška banja

23  –  25           Grand prix turnir – seniori-Roterdam               Ned

24                    III KOLO SUPER JUDO LIGE

 

 

 

 

 

 


 

 

 

DECEMBAR

 

01                    IV KOLO SUPER JUDO LIGE

08  –  10           Grand slam turnir – seniori-Tokyo                  Jpn

15                    PLAY OFF SUPER JUDO LIGE i

Ekipno prvenstvo Srbije za žene

15                    Nikoljdanski turnir                                        Sombor

15  –  17          Grand prix-Qingdao                                        Chn


Predsednik TK JSS

Prof.dr Miroljub Blagojević

 

Kalendar za 2012. godinu u PDF formatu (za štampu)  možete videti i preuzeti ovde.