20. 3. 2011. Beograd, SC „Šumice“ – Prvenstvo Srbije za seniore i seniorke

Pojedinačno prvenstvo Srbije za seniore i seniorke okupilo je ukupno 151 takmičara (96 seniora i 55 seniorki). Džudo klub „Rekord“ je još jednom pokazao da se radi o ekipi u kojoj se veoma ozbiljno radi pod „komandom“ očigledno inspirativnog trenera Mrvaljevića, ekipi koja je u uzletu i koja je u ukupnom plasmanu iza sebe ostavila ekipe koje su poslednjih nekoliko godina bile neprikosnovene na ovom području. Ovo je veoma dobro za naš džudo, jer bi, po logici stvari, trebalo da opomene pojedine klubove koji drže do svoga ugleda da se oslanjane na nekadašnje uspehe ne isplati.
U ženskoj konkurenciji „Partizan“ iz Novog Sada je nastavio sa dominacijom, osvojio je 14 od ukupno 28 medalja. Nema većeg dokaza o koncentraciji kvaliteta u jednom klubu, ali je pitanje koliko je to dobro za ženski džudo u nas. Zato svakako raduje uspeh Beočinki koje su jedine uz Novosađanke uspele da osvoje više od jedne medalje.
Džudo savez Beograda u ženskoj konkurenciji osvojio je svega četiri medalje: zlato su osvojile Ljiljana Savanović iz „Crvene Zvezde“ i Eva Tuba iz Partizana, a bronzu Marija Lepović iz „Olimpa“ i Nevena Ćupović iz obrenovačkog „Radničkog“.
Takmičarke iz Džudo saveza Centralne Srbije nisu osvojile nijednu medalju.